
11 560 000 Kč
Byt 3+kk, 114 m², Fráni Šrámka, České Budějovice
Nabízíme ke koupi jedinečný byt v exkluzivním bytovém komplexu, který je ideální pro klidné rodinné bydlení. Architekt Jaromír Kročák ho projektoval s důrazem na velkorysé rozměry jednotlivých místnosti a spoustu úložných prostor.
Součástí nabídky je byt s číslem 206.
Toto velkoryse pojaté 3+kk nabízí svým rozměrem komfort rodinného domu. Z části přestřešená terasa o výměře přes 42 m² Vám nahradí zahradu a poskytne spoustu místa pro příjemné posezení a relaxaci. Všechny obytné místnosti mají okna, resp. francouzská otevírací nebo posuvná okna (hlíníkové HS portály) orientovaná na ni, západním směrem, tedy s výhledem do soukromí vnitrobloku, kde je společná zahrada. Tento byt svým uspořádáním nabízí jak oddělené zóny s veškerým soukromím, tak vzdušné prostory pro setkávání celé rodiny. Pokoj je od dění v předsíni oddělen šatnou, ze které se vchází do koupelny. Je tak v podstatě vytvořen prostor samostatné garsoniéry s veškerým zázemím. Druhá koupelna se nachází vedle hlavní ložnice. Pro další uložení věcí má byt k dispozici skladovací kóji přímo na patře (v ceně bytu), v předsíni prostor na velkou vestavnou skříň a ještě další prostornou šatnu.
K bytu lze přikoupit jedno parkovací stání v prvním nadzemním podlaží a uzamykatelnou garáž pro jednostopá vozidla umístěnou ve vnitrobloku.
Bytový dům je ve fázi výstavby a vzniká v něm celkem 20 bytů, přičemž volných je již jen posledních 8. Předání je plánováno na květen roku 2026.
Na výběr máte z dispozic 2+kk, 3+kk a 4+kk.
Standardy:
2 druhy dřevěných dubových podlah
2 druhy vnitřních dveří značky SAPELI model Elegant Komfort
2 druhy rozetových klik FO-NAXOS-HR
2 druhy dlažeb a obkladů zn. RAKO
nábytková umyvadla Sapho Kare, baterie Hansgrohe Vernis
sprchové zástěny zn. Hűppe, sanita zn. Hansgrohe
Bytový dům se nachází v blízkosti centra města se snadným přístupem k bohaté občanské vybavenosti. Zároveň díky zahradě umístěné do vnitrobloku poskytne svým obyvatelům klidné a tiché prostředí pro relaxaci.
V bezprostřední blízkosti se nachází MŠ, ZŠ, SŠ a gymnázia, vlakové i autobusové nádraží.
K největšímu jihočeskému OC IGY dojdete za 5 minut, dětské hřiště za rohem. 200 m od domu se nachází Palackého náměstí.. Celou oblast lemují významné dopravní tepny, které zaručující výbornou dopravní dostupnost. Na dálnici D3 jste za pouhých 5 minut. Samotná ulice a její okolí je přitom velice poklidná a dopravně nevytížená.
10 TOP projektu
• Velké rozměry místností
• Nadstandardní velikost balkonů a teras
• Spousta úložných prostor
• Prostorné sklady k bytům na patře
• Podlahové vytápění
• Posuvná francouzská okna s HS portály
• Příprava na předokenní rolety a klimatizaci
• Prostorná krytá parkovací místa
• Uzavřené garáže pro jednostopá vozidla
• Zelená zahrada
Uvedená cena je včetně DPH.
Výměry místností naleznete na přiloženém půdorysu. 3D model a grafika jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečnosti.
Další informace naleznete na stránkách projektu Šrámkovka.
Parametry
- ID nabídky Realingo-410374
- Jiný druh stavby
- Ve výstavbě
- 1. patro
- 114 m² užitné plochy
- 163 m² pozemku
- 163 m² podlahové plochy
- 101 404 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky velmi úsporná (B)
- Možnost parkování v garáži
- na Realingu
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
11 560 000 Kč
Byt 3+kk, 114 m²
Fráni Šrámka, České Budějovice
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.