
Nabízíme k prodeji prostorný a moderně zařízený byt 3+kk o užitné ploše 77 m², situovaný ve vyhledávané a klidné lokalitě Prahy-Dubeč, v ulici Nad mlýnským potokem. Tento světlý byt se nachází ve 3. podlaží novostavby z roku 2008 a disponuje dvěma balkony (4,5 m² a 3,8 m²), které poskytují příjemné venkovní posezení s výhledem do okolní zeleně.
Interiér bytu je navržen s důrazem na moderní design a funkčnost. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven kvalitními vestavěnými spotřebiči a nabízí dostatek místa pro rodinné setkávání. Dvě samostatné ložnice poskytují komfortní zázemí pro rodinu či pracovnu. Koupelna je vybavena vanou, toaleta je oddělená. V bytě jsou instalovány radiátory napojené na centrální plynovou kotelnu, což zajišťuje efektivní vytápění.
K bytu náleží praktická komora v 1. nadzemním podlaží, ideální pro uskladnění sezónních věcí či sportovního vybavení. Dále je k dispozici garážové stání v suterénu domu, což oceníte zejména v zimních měsících. Pro návštěvy či druhý automobil jsou před domem k dispozici volná parkovací místa.
Lokalita Dubeč je známá svou klidnou atmosférou a množstvím zeleně, což z ní činí ideální místo pro rodinné bydlení. V blízkosti se nachází základní škola, mateřská škola, dětská hřiště a sportovní areály. Pro milovníky přírody nabízí okolí řadu cyklostezek a turistických tras. Výborná dostupnost do centra Prahy je zajištěna autobusovými linkami s návazností na stanici metra, přičemž zastávka MHD je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od domu.
V docházkové vzdálenosti naleznete také obchody, restaurace a další služby, které uspokojí každodenní potřeby. Tato lokalita tak nabízí ideální kombinaci klidného bydlení v zeleni s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky.
Pokud hledáte moderní bydlení v klidné části Prahy s výbornou dostupností a veškerým komfortem, tento byt je pro vás ideální volbou. Pro více informací či domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Parametry
- ID nabídky Realingo-374
- Jiný druh stavby
- Velmi dobrý stav
- 1. patro
- 77 m² užitné plochy
- 88 m² pozemku
- 88 m² podlahové plochy
- 129 636 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Balkón
- Energeticky úsporná (C)
- Možnost parkování v garáži
- na Realingu
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.