

Nabízím k prodeji prostorný rodinný dům 4+kk v klidné části Kladna- Na Šestém. Užitná plocha 144m². Parcela o celkové výměře 462m².
Na pozemku je k dispozici garáž (momentálně využívaná jako dílna) a dvě parkovací místa. Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Junkers a topit i chladit je možné klimatizací Toshiba. Střecha zn. Bramac. Dům je částečně podsklepen.
V roce 2015 proběhla rekonstrukce rozvodů,nové topení v mědi, koupelna, kuchyň, venkovní dlažba, částečně podlahy.
V přízemí se nachází kuchyň propojená s obývacím pokojem, ložnice, koupelna s wc a samostatná toaleta. V prvním patře se nachází dvě ložnice, šatna a prostorná půda s možností mezonetové půdní vestavby. Všechny sítě a odpady jsou pro tuto realizaci připraveny.
Na okrasné zahradě je pergola s posezením, dětské hřiště, venkovní sprcha. 200 metrů od domu se nachází les.
Dům stojí v klidné části Kladna s vynikající dopravní dostupností do centra i do Prahy. Zastávka autobusu 1 minutu chůze, dojezd na metro Veleslavín cca 20minut.
Cena 8.950.000,-
RK prosím nevolejte, nepište.
Parametry
- 144 m² užitné plochy
- 62 153 Kč za m² užitné plochy
- 27 dní na Realingu
Lokalita
Kladno, 272 03
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.