
Na prodej velký, řadový - rohový objekt bydlení ke kompletní rekonstrukci v širším centru města Děčín.
Velká nemovitost se nachází v ulici Máchovo náměstí v Děčíně.
Zajímavé dispoziční řešení, objekt má charakter bytového domu, na každém patře tři byty, podsklepeno, podkrovní prostor.
Nemovitost s velkým potenciálem - vybudování nájemních bytů či případný rozprodej po jednotlivých bytech, celkem 14 bytů.
V současné době je nemovitost přístupná, obsazeno 6 bytů, měsíční výnos nájemného ve výši 40.000,- Kč.
Objekt pro kompletní stavební rekonstrukci.
Určeno pro silného, solventního investora.
Nemovitost je ihned k dispozici.
Adresa objektu: ulice Máchovo náměstí, výborná lokalita širšího centra města,
Info katastr nemovitostí: celková výměra pozemku /zastavěná plocha a nádvoří/ - 313 m², objekt k bydlení, nemovitost je bez omezení, není zatížena úvěrem,
Dopravní dostupnost: výborná, příjezd po asfaltové komunikaci, parkování veřejné - před objektem a v okolí,
Infrastruktura: vše v docházkové vzdálenosti - BUS, škola, školka, obchody, restaurace, úřady, lékaři,
Napojení na IS: el. energie, plyn, veř. vodovod, veř. kanalizace,
Parametry domu: řadový - rohový objekt, podsklepený s využitelnými podlažími a podkrovím, částečně vyklizeno, nezateplen, euro okna, sedlová střecha s pálenou krytinou,
Stávající technický stav: fungující nemovitost, udržovaná, nyní využitelná, z části obsazená nájemci,
Dispozice objektu:
- sklep - ano
- přízemí - vstup, společné prostory, centrální schodiště, 3x byt,
- 1. patro - společné prostory, centrální schodiště, 3x byt,
- 2. patro - společné prostory, centrální schodiště, 3x byt,
- 3. patro - společné prostory, centrální schodiště, 3x byt,
- podkroví - společné prostory, centrální schodiště, 2x byt, půdní prostory,
Cena + další podrobnosti: INFO V RK - při osobním jednání,
Třída energetické náročnosti budovy: G
Parametry
- ID nabídky Realingo-CDK25009
- Cihlová stavba
- Před rekonstrukcí
- 1 100 m² užitné plochy
- 313 m² pozemku
- 313 m² zastavěné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Přípojky: elektřina, plyn a kanalizace
- Možnost parkování na ulici
- 22 dní na Realingu
Lokalita
Máchovo nám., Děčín
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.