
Hledáte klidné místo k odpočinku, kde budete mít ale zároveň vše po ruce? Chcete si svou oázu klidu zrekonstruovat podle svých představ?
Nabízím k prodeji chatu k rekreaci ve městě Česká Třebová. Nachází se na klidném místě s krásným výhledem, je obklopená nádhernou přírodou a poskytuje ideální místo k odpočinku a volnočasovým aktivitám.
Chata je dvoupodlažní a nabízí celkem čtyři pokojíky a provizorní kuchyňku.
Napojena je na obecní vodovod a elekřinu, topení kamny na tuhá paliva.
Město Česká Třebová disponuje veškerou občanskou vybaveností, což Vám i ve chvílích volna a odpočinku na samotě zajišťuje vše potřebné pohodlně na blízku. Příjemnou zprávou také je, že se v okolí nachází spousta míst pro aktivní odpočinek, sportovní aktivity a výlety.
Tato chata je ideálním místem pro ty z Vás, kteří hledají místo k relaxaci, které si mohou zrekonstruovat přesně podle svých představ.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se na mne obrátit.
Rád Vám to tu představím osobně.
Parametry
- ID nabídky Realingo-282
- Jiný druh stavby
- Dobrý stav
- 50 m² užitné plochy
- 2 277 m² pozemku
- 46 m² zastavěné plochy
- 29 400 Kč za m² užitné plochy
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- Vytápění: lokální tuhá paliva
- Elektřina: 230 V
- na Realingu
- Aktualizace před 24 dny
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.