
26 000 Kč
Byt 1+kk, 24 m², Opletalova, Praha
Moderní zařízený byt 1+kk po kompletní rekonstrukci o celkové výměře 24m² se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem v nově zrekonstruovaném domě z roku 2021 v ulici Opletalova, Nové Město. Bydlení se nachází ve velice vyhledávané lokalitě a to cca 100 metrů od Václavského náměstí.
Byt sestává z pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou, manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Součástí domu je recepce 24/7 a prádelna. V ceně poplatků je zahrnuta energie, vysokorychlostní Wi-Fi, 68 televizních kanálů, svoz odpadu, úklid společných prostor, recepce. Možnost pravidelného úklidu a výměny ložního prádla za jednorázový poplatek.
V blízkosti naleznete Vrchlického sady, Slovanský dům (Cinema City), Národní muzeum, Státní opera a mnoho obchodů s módou, restaurací a kaváren. Výborná dopravní spojení: 1min chůze na stanici metra nebo tram zastávku "Hlavní nádraží" nebo 3 min. chůze na stanici metra "Muzeum".
Pronájem je možný od 3 měsíců a déle. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.
Parametry
- ID nabídky Realingo-78245
- Jiný druh stavby
- Po rekonstrukci
- 4. patro
- 24 m² užitné plochy
- 24 m² pozemku
- 1 083 Kč za m² užitné plochy
- Osobní vlastnictví
- Energeticky úsporná (C)
- na Realingu
- Včera aktualizováno
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.
Podobné nabídky v okolí
26 000 Kč
Byt 1+kk, 24 m²
Opletalova, Praha
včetně kontaktních údajů na majitele
Jste inzerent?
Je toto vaše nabídka? Vylepšete ji a získejte více zájemců. Inzerování na Realingu je zdarma pro všechny.