

17 500 Kč
Byt 2+kk, 40 m², Nehvizdy
K pronájmu nabízíme nový, moderní byt 2+kk o rozloze 40 m² s balkónem (2 m²), umístěný ve 3. nadzemním podlaží v atraktivní obci Nehvizdy.
Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo páry, kteří hledají pohodlné a stylové bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Prahy, nebo okolních měst jako jsou Čelákovice, Brandýs nad Labem atd..
Byt se skládá z předsíně, praktické šatny/skladu, koupelny s vanou a toalety. Ložnice s balkónem nabízí příjemný výhled a dostatek přirozeného světla, ideální pro odpočinek po náročném dni. Obývací pokoj je spojen s novou kuchyňskou linkou, která je vybavena moderními vestavnými spotřebiči.
K bytu náleží sklepní kóje o velikosti přibližně 1 m² a jedno parkovací stání, což je v této lokalitě velmi praktické.
V domě se také nachází kočárkárna/kolárna, což ocení rodiny s dětmi nebo aktivní jedinci.
Obec Nehvizdy nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně sportovišť, škol, školek, restaurací, obchodů atd..
Pronájem činní 17.500,-Kč + poplatky 3.500,-Kč, 2 vratná jistina celkem 35.000,-Kč a provize RK.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.
Parametry
- ID nabídky Realingo-00201
- Montovaná stavba
- Novostavba
- Samostatný
- 2. patro (z 2)
- 40 m² užitné plochy
- 438 Kč za m² užitné plochy
- Částečně vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Balkón (2 m²) a sklep (1 m²)
- Energeticky mimořádně nehospodárná (G)
- na Realingu