

23 000 Kč
Byt 3+1, 75 m², Nad olšinami, Praha
K dlouhodobému pronájmu Vám nabízíme světlý, cihlový byt 3+1 s lodžií o užitné ploše 75 m² v klidné a zelené části Strašnic - VOLNÝ od 01.05.2025
Cihlový byt se nachází v 2. NP z 8.NP cihlového bytového domu s výtahem. Vytápění je zde dálkové, bytový dům bude dále rekonstruován (nová fasáda a další).
Samotný byt má praktickou dispozici:
- vstupní chodba do L s původními vestavěnými skříněmi a ve stropě je úložný prostor
- oddělená toaleta
- koupelna s vanou a pračkou (je součást bytu)
- prostorná kuchyňská linka s mrazákem, lednicí, plyn. sporákem, myčkou a dostatkem úložných prostor
- navazující jídelna s jídelním stolem a 2 židlemi
- obývací pokoj propojený s jídelnou dvojdílnými dveřmi
- ložnice s lodžií s výhledem do zeleného vnitrobloku
- ložnice s rohovou skříní
Byt je po částečné rekonstrukci (vyzděné bytové jádro, bezpečnostní vstupní dveře) a byl průběžně udržován, pronajímá se částečně vybavený dle stavu na fotkách. K dispozici je optický kabel i koaxiální kabel pro internetové připojení. Na patře je jen 1 další byt, jedná se o klidný bytový dům. BYT se pronajímá BEZ SKLEPA.
Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu pro bydlení s klidným, zeleným vnitroblokem, v docházkové vzdálenosti najdete veškerou obč. vybavenost, metro Strašnická je jen 7 minut od domu, stejně tak tramvajové zastávky, park Gutovka, restaurace, pošta a další.
Výhody nemovitosti: -
- super strategická lokalita blízko metra, parku Gutovka a veškeré občanské vybavenosti
- zelený vnitroblok
- klidný bytový dům
- dlouhodobý pronájem
Ideální nemovitost pro rodinu (max. 4 osoby) nebo pár. Majitel uvítá dlouhodobější pronájem a pracující zájemce bez exekucí a insolvencí.
Výše pronájmu: 23.000 Kč
zálohy: 6.-7.000 Kč dle počtu osob
Vratná kauce: 34.000 Kč
Provize RK: 24.500 Kč včetně DPH
Byt je k dispozici od 1.5.2025. Srdečně Vás zvu na prohlídku bytu již nyní.
Parametry
- ID nabídky Realingo-28-483
- Cihlová stavba
- Po rekonstrukci
- Patrový
- 1. patro (z 7) s výtahem
- 75 m² užitné plochy
- 70 m² podlahové plochy
- 307 Kč za m² užitné plochy
- Částečně vybaveno nábytkem
- Osobní vlastnictví
- Lodžie (5 m²) a výtah
- 4 místnosti
- Energeticky méně úsporná (D)
- na Realingu
- Aktualizace před 3 dny